3 nye boliger er kommet til salg den seneste uge i Lynge. Vi giver dig her det fulde overblik over, hvilke boliger der er tale om og hvad de koster.
I Lynge finder vi to spændende nye boliger på markedet.
Landejendommen på Ganløsevej 2 tilbyder et hyggeligt hjem på 109 m², fordelt på 4 værelser. Denne ejendom er sat til en pris af 6.250.000 DKK og ligger på en imponerende grund på 31.213 m².
Villaen på Folebjerggårdsvej 11 er en rummelig bolig på 129 m², også med 4 værelser. Den udbydes til 4.845.000 DKK og befinder sig på en mere kompakt grund på 721 m². Begge boliger byder på unikke muligheder i Lynge.
Se andre nye boliger på markedet herunder, du kan klikke dig ind på annoncerne, for at se flere oplysninger om boligerne, som gør det nemmere at sammenligne priser, størrelse og beliggenhed.