2 nye boliger er kommet til salg den seneste uge i Lynge. Vi giver dig her det fulde overblik over, hvilke boliger der er tale om og hvad de koster.
Blandt de nyeste boliger i Lynge finder man villaen på Kirkevangen 39. Denne ejendom tilbyder en boligstørrelse på 151 kvadratmeter, der er fordelt på 6 værelser. Grundarealet er på 792 kvadratmeter. Villaen er udbudt til en pris på 6.495.000 DKK.
En anden spændende mulighed i Lynge er villaen på Ved Gadekæret 8C. Med 160 kvadratmeter er der godt med plads. Ligesom villaen på Kirkevangen 39, byder denne bolig også på 6 værelser. Grundarealet her er en smule mindre, nemlig 710 kvadratmeter. Denne ejendom har en pris på 5.595.000 DKK.
Se andre nye boliger på markedet herunder, du kan klikke dig ind på annoncerne, for at se flere oplysninger om boligerne, som gør det nemmere at sammenligne priser, størrelse og beliggenhed.