Ganløsevej 7 og 3 andre boliger er kommet til salg denne uge i Lynge - se boligerne her.

På billedet ses Ganløsevej 7 3540 Lynge, som er en af de dyreste boliger til salg i Lynge. Boligen koster 5.850.000 kr.
dato

4 nye boliger er kommet til salg den seneste uge i Lynge. Vi giver dig her det fulde overblik over, hvilke boliger der er tale om og hvad de koster.

I Lynge er to af de seneste boliger, der er kommet til salg, villaen på Ganløsevej 7 og ejendommen på Ved Gadekæret 8A.

Ganløsevej 7 tilbyder et rummeligt hjem med 163 kvadratmeter fordelt på 6 værelser. Villaen er beliggende på en grund på 832 kvadratmeter og er sat til en pris på 5.850.000 kr.

På Ved Gadekæret 8A finder vi en villa på 164 kvadratmeter, fordelt på 5 værelser. Denne ejendom er placeret på en lidt større grund på 885 kvadratmeter og udbydes til en pris på 5.495.000 kr.

Se andre nye boliger på markedet herunder, du kan klikke dig ind på annoncerne, for at se flere oplysninger om boligerne, som gør det nemmere at sammenligne priser, størrelse og beliggenhed.

Data er automatisk hentet fra eksterne kilder, herunder Boliga.
Kilde: Boliga