Bjergagervej 11 og 1 anden boliger er kommet til salg denne uge i Lynge - se boligerne her.

dato

2 nye boliger er kommet til salg den seneste uge i Lynge. Vi giver dig her det fulde overblik over, hvilke boliger der er tale om og hvad de koster.

I Lynge er der to spændende boliger, der for nylig er kommet til salg. Den første af dem er villaen på Bjergagervej 11. Denne ejendom fremstår med et areal på 156 m², der er inddelt i 4 rum. Grunden er på 1090 m².

Den anden mulighed i Lynge er villaen på Ahornvej 6. Denne bolig strækker sig over 130 m² og indeholder 5 rum. Den er placeret på en grund, der måler 972 m².

Begge villaer er sat til salg i prisklassen lige over fire millioner kroner. Bjergagervej 11 er prissat til 4.445.000 DKK, mens Ahornvej 6 ligger lidt lavere med en pris på 4.245.000 DKK.

Se andre nye boliger på markedet herunder, du kan klikke dig ind på annoncerne, for at se flere oplysninger om boligerne, som gør det nemmere at sammenligne priser, størrelse og beliggenhed.

Data er automatisk hentet fra eksterne kilder, herunder Boliga.
Kilde: Boliga