Vi har gennemgået de nyeste tilbudsaviser fra dagligvarebutikker i Lynge og fundet nogle fremragende tilbud. Her er et udpluk af de bedste tilbud fra Netto, SuperBrugsen og Kvickly.
Disse tilbud gælder i en begrænset periode, så skynd dig ned i din lokale butik og gør en god handel!
Netto: Coca-Cola sodavand til en skarp pris
Pris: 10 kr. for 1,5 liter + pant
Pris: 10 kr. for 1,5 liter + pant
Netto tilbyder Coca-Cola sodavand til kun 10 kr. for 1,5 liter + pant. Du kan maksimalt købe 12 stk. pr. variant pr. kunde pr. dag til denne pris. Tilbuddet gælder fra lørdag den 9. august til fredag den 15. august.
SuperBrugsen og Kvickly: Økologisk dansk agurk til kun 10 kr.
Pris: 10 kr. pr. stk.
Pris: 10 kr. pr. stk.
SuperBrugsen og Kvickly har et godt tilbud på Ænglamark økologisk dansk agurk til kun 10 kr. pr. stk. Dette tilbud er gyldigt fra fredag den 8. august til torsdag den 14. august.
Vi tager forbehold for, at oplysningerne om tilbud kan have ændret sig siden, vi skrev artiklen. Tjek tilbudsavisen inden du kører til butikken.